Regulamin

Zanim dokonają Państwo zakupu, prosimy o zapoznanie się  z poniższym regulaminem. Złożenie zamówienia jest jednoznaczne z jego akceptacją.

Regulamin zakupów w sklepie internetowym pagamini.pl
 

 1. Dane firmy:  Sklep pagamini.pl jest platformą znajdującą się pod adresem http://pagamini.pl, prowadzoną przez firmę PAGAMINI ANETA PACAN, z siedzibą przy ul. Jagiellońska 3/9, 42-200 Częstochowa,  REGON: 362846067.
   
 2. Składanie zamówień: zamówienia mogą być składane za pośrednictwem e-maila pagamini@pagamini.pl lub strony internetowej sklepu pagamini.pl, poprzez formualrz zamówienia, 24 h na dobę, przez cały tydzień. Na adres podany w formularzu zamówienia lub w wiadomosci e-mail, przesyłamy e-maila zwrotnego, informującego o przyjęciu zamówienia do realizacji. Jeżeli produkt jest niedostępny lub realizacja zamówienia jest niemożliwa z innej przyczyny, Klient zostanie powiadomiony niezwłocznie o tym fakcie.
  Zawarciem umowy sprzedaży pomiędzy Klientem a sklepem pagamini.pl jest moment otrzymania przez Klienta powiadomienia o przyjęciu zamówienia do realizacji.
   
 3. Kontakt ze sklepem: telefoniczny pod nr tel: 509 490 065 (kontakt w godz. 10:00 – 18:00) lub poprzez e-mail: pagamini@pagamini.pl
   
 4. Ceny produktów i płatność: Ceny produktów na stronie pagamini.pl są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Ceny produktów na stronie dotyczą tylko zamówień składanych przez www.pagamini.pl, przez e-mail pagamini@pagamini.pl lub telefonicznie 509490065 i mogą różnić się od cen w naszym sklepie stacjonarnym. Płatność za zamówione produkty może być dokonywana jako: przedpłata przelewem lub płatność gotówką przy odbiorze przesyłki.

  Dane do przedpłaty przelewem: Deutsche Bank Polska S.A. 23 1910 1048 2511 4494 9529 0001

  Przypominamy, że do chwili pełnego uregulowania płatności za przesłany towar, pozostaje on własnością firmy PAGAMINI ANETA PACAN.
   
 5. Paragon lub faktura: Zawsze do przesyłki dołączany jest paragon fiskalny za zakupy, na życzenie Klienta zamiast paragonu wystawiamy fakturę VAT.
   
 6. Wysyłka zamówień: Towar jest wysyłany w ciągu 2-3 dni roboczych (dni od poniedziałku do piątku, bez dni ustawowo wolnych od pracy) od daty wpłynięcia zapłaty za zamówienie, na adres wskazany przez Klienta w zamówieniu, pod warunkiem dostępności produktu w magazynie. Klient jest zobowiązany podać kompletny adres z kodem pocztowym odbiorcy oraz numer telefonu kontaktowego osoby odbierającej przesyłkę.
   
 7. Koszty wysyłki: Wysyłki realizowane są za pośrednictwem Poczty Polskiej. Koszt wysyłki ponosi Kupujący. Cena za przesyłkę jest ustalana indywidualnie podana do wiadomości w ciągu 2-3 dni roboczych od złożenia zamówienia. Po wcześniejszym telefonicznym lub e-mailowym uzgodnieniu, możliwy jest odbiór osobisty pod adresem: ul. Wolności 22, 42-217 Częstochowa
   
 8. Reklamacja: Przy odbiorze przesyłki, należy od razu sprawdzić zawartość i stan towaru; w razie uszkodzeń, należy spisać protokół z kurierem. Jeżeli towar jest fabrycznie uszkodzony, skontaktuj się z nami maksymalnie w ciąu 3 dni od daty otrzymania przesyłki. Po złożeniu reklamacji, oraz uzgodnieniu i potwierdzeniu jej warunków, odeślij przesyłkę na nasz adres. Po uznaniu zasadności reklamacji, wysyłamy nowy towar (na koszt Sprzedającego) lub zwracamy pieniądze na konto Kupującego w ciągu 7 dni roboczych od daty uznania reklamacji.
   
 9. Zwroty: Zgodnie z ustawą z 14 maja 2014 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, Klient będący osobą fizyczną, dokonujący zakupu towarów na odległość w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą, może odstąpić od umowy bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. W tym celu Klient powinien złożyć na piśmie oświadczenie o odstąpieniu od umowy (do zachowania 14-dniowego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem) wraz z przesłaniem dowodu zakupu lub jego kopii, a następnie dokonać zwrotu towaru do pagamini.pl w nienaruszonym stanie (towar nie był używany, jest w oryginalnym i nienaruszonym opakowaniu). Zwracany towar należy odesłać najpóźniej w ciągu 14 dni od odstąpienia od umowy na adres:

  PAGAMINI ANETA PACAN
  ul. Czecha 2c/5
  42-224 Częstochowa
  z dopiskiem "zwrot".

  Sklep nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem. Koszt odesłania towaru ponosi Klient. Pagamini.pl dokona zwrotu należności za zwrócony towar w ciągu 14 dni roboczych od daty otrzymania towaru, pod warunkiem otrzymania od Klienta numeru konta bankowego lub innych danych umożliwiających zwrot należności.
   
 10. Dane osobowe: Rejestrując się w sklepie pagamini.pl, Klient wyraża jednocześnie zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych w bazie oraz na ich przetwarzanie do celów realizacji zamówienia, a także otrzymanie informacji drogą elektroniczną o akcjach promocyjnych w pagamini.pl. W każdej chwili Klient może zrezygnować z dalszego informowania o akcjach promocyjnych, wysyłając na adres kontaktowy sklepu e-maila z tematem: "NIE".

  Dane osobowe są chronione zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. "O ochronie danych osobowych" (Dz.U. Nr 133 poz. 883) w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osób trzecich. Zgodnie z tą Ustawą, Klienci mają prawo do wglądu do swoich danych osobowych, ich modyfikowania oraz usunięcia. Brak zgody na przetwarzanie danych osobowych uniemożliwia zrealizowanie zamówienia Klienta.
   
 11. Postanowienia końcowe: Obecność produktów na stronie internetowej sklepu pagamini.pl nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. W sprawach nieuregulowanych w Regulaminie mają zastosowanie przepisy Kodeksu Cywilnego, przepisy Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz zmianie kodeksu cywilnego, a także przepisy Ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny.