Drewniany wóz drabiniasty - do zabawy lub dekoracji ogrodu

Drewniany wóz drabiniasty - do zabawy lub dekoracji ogrodu
Drewniany wóz drabiniasty - do zabawy lub dekoracji ogrodu Drewniany wóz drabiniasty - do zabawy lub dekoracji ogrodu
Marka: MACYSZYN TOYS
Kod Produktu: 0627
Dostępność: W Magazynie
Cena: 73,50zł

Ilość:     - LUB -   Dodaj do Listy Życzeń
Dodaj do Porównania

Drewniany wóz drabiniasty. Może służyć jako dekoracja ogrodu ale świetnie sprawdzi się jako zabawka w stylu retro. Dziecko może nim wozić ulubione zabawki, trawę, liście, owoce z sadu i warzywa z ogródka. Wóz łatwo się prowadzi dzięki skrętnym przednim kołom.

Zabawa drewnianym wozem to doskonała okazja do zabrania dziecka w podróż w czasie, do dzieciństwa naszych rodziców i dziadków, a może jeszcze wcześniej. Dzieci chętnie posłuchają o czasach, w których nie było samochodów, a jakież będzie ich zdziwienie, gdy usłyszą, że kiedyś ogromnym postępem w cywilizacji było wynalezienie koła. Drewniany wózek to też możliwość opowiedzenia naszym pociechom czym kiedyś bawiły się dzieci i jak spędzały wolny czas. Idealna sytuacja do zacieśnienia więzi z dziadkami. Dziecko wożąc wózkiem sadzonki wiosną, warzywa jesienią łatwiej zauważy zmiany zachodzące w przyrodzie i znajomość pór roku nie będzie już kłopotem.

A gdy szkraby podrosną ... wózek może pełnić funkcję dekoracji ogrodu czy tarasu, fajne miejsce na ustawienie donicy z kwiatami.


Wymiary:
- długość: 63 cm
- szerokość: 42 cm
- wysokość: 31 cm
- długość dyszla: 75 cm

Napisz opinie

Imię:


Opinia: Informacja: HTML nie tłumaczony!

Ocena: Złe           Dobre

Wpisz kod w polu poniżej: